شرکت نوآوران ارتباطات سیمای امید

زمینه فعالیت:

  1. مبدل‌های صدا و تصویر
  2. تجهیزات استودیویی
  3. تجهیزات ارسال و دریافت صدا و تصویر

آدرس شرکت:

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، روبروی حسینیه ارشاد، پلاک ۱۱۲۲، طبقه دوم

تماس با شرکت:

شماره تماس : 22909545-21-98+

نوآوران ارتباطات سیمای امید

 ما در شرکت نوآوران ارتباطات امید با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه ارائه راهکار‌ها و محصولات فنآوری محور در حوزه فنآوری رسانه، همیشه به دنبال ارائه بهترین محصولات از برترین ایده‌ها هستیم. در طول مدت فعالیت شرکت همواره با اتکا به تیم تحقیق و توسعه خود به روزترین راهکارها را برای ارائه محصولات تجاری سطح بالا ارائه کرده تا نیاز شما مشتریان را به بهترین نحو مرتفع سازد. برند “امید” به عنوان نامی شناخته شده در عرصه تجهیزات انتقال صدا و تصویر، عرضه کننده به روز ترین فنآوری ها توسط آخرین تجهیزات تولید شده توسط این شرکت می باشد. این فنآوری برتر به تولید تجهیزاتی منجر گردیده که عمدتا به عنوان اولین و تنها نمونه های تولیدی در داخل کشور به مشتریان عرضه گردیده است. از جمله این تجهیزات می توان به فشرده ساز (انکودر) ۴K، مبدل T2ASI، لینک های پورتابل سیم کارتی انتقال صدا و تصویر و … اشاره نمود.

وجه تمایز شرکت نوآوران سیمای امید

صدا و تصویر به روی شبکه

با ارسال و دریافت محتوای فشرده شده IP و با تنظیمات متنوع پهنای باند شما می توانید صدا و تصویر را با کمترین هزینه و با بیشترین پوشش بر روی زیرساخت های موجود اینترنتی منتقل نمایید. از جمله بستر‌های قابل استفاده برای انتقال صدا و تصویر، ADSL، WiMax، اینترنت موبایل ۳G/4G، فیبر نوری و شبکۀ مخابراتی SDH می باشند. از این پس دهکده جهانی مقصد نهایی تصاویر شما می باشد.

رمزگذاری پیشرفته BISS

دسترسی افراد غیرمجاز به اطلاعات، یکی از مشکلاتی است که بسیاری از تولیدکنندگان محتوا با آن مواجه هستند. به همین منظور از روش‌های رمزگذاری اطلاعات، برای ممانعت از دسترسی افراد غیرمجاز استفاده می‌کنند. تجهیزات حرفه‌ای امید حرفه‌ای با بهره‌گیری از روش رمزگشایی (Descrambling) BISS در دو مد ۰ و ۱ (به‌ترتیب غیرفعال و فعال)، و با در اختیار داشتن کلمۀ عبور معتبر، دریافت محتوی رمزگذاری شده را امکان‌پذیر می‌سازد.

آخرین فنآوری فشرده‌سازی

فشرده سازی با فرمت MPEG4 با حداکثر فشرده سازی تا ۲۵۶Kbps ضمن کاهش پهنای باند مورد نیاز، هزینه تامین پهنای باند را به شکل محسوسی کاهش می دهد. کاهش پهنای باند با استفاده از پردازش ویژه تصاویر باعث عدم افت کیفیت تصاویر خروجی تا حد ممکن می شود. پشتیبانی همزمان از استاندارد‌‌های MPEG4، H.264 و MPEG2 انعطاف بالایی در شبکه ارسال و دریافت شما ایجاد می‌نماید.

صفحه های اجتماعی ما را دنبال کنید

 

facebook gmail line

 

linkin wechat telegram

 

twitter watsapp yahoomail