شرکت پولاد تجهیز ایرسا

زمینه فعالیت:

  1. طراحی کوره های قوس الکتریکی
  2. مشاوره و بهره برداری کارخانجات فولاد
  3. ساخت و تولید قطعات کارخانجات فولاد
  4. تعمیرات قطعات کارخانجات فولاد

آدرس شرکت:

آدرس: اصفهان،خیابان مطهری بن بست انوری(33)

 پلاک189 ساختمان بوگاتی طبقه پنجم

تماس با شرکت:

شماره تماس : 09130900456

تلفن ثابت: 71-32404469-031

پولاد تجهیز ایرسا

شرکت پولاد تجهیز ایرسا فعال در زمینه طراحی کوره های قوس الکتریکی و ساخت و تولید تجهیزات جانبی کوره های قوس می باشد. از دیگر فعالیت های این شرکت تامین قطعات یدکی و تجهیزات، همچنین بهره برداری کارخانجات فولادسازی است. طراحی و مهندسی بیسیک دیتیل، تحقیق و توسعه در زمینه ی حل مشکلات، ساخت، نصب و بهره برداری و انجام عملیات اتوماسیون خط تولید نیز از جمله خدمات این شرکت می باشد.

وجه تمایز شرکت پولاد تجهیز ایرسا

شرکت پولاد تجهیز ایرسا که تحت عنوان گروه صنعتی از سال 1384 شروع به کار نمود، در سال 1393 به عنوان یک شرکت سهامی خاص  تحت نام پولاد تجهیز ایرسا به ثبت رسید. شرکت پولاد تجهیز ایرسا با بهره گیری از پرسنل کارآمد و مجموعه ماشین آلات و تجهیزات تخصصی، پروژه هایی را در صنعت فولاد با موفقیت و در زمانی مطلوب به اتمام رسانیده و یا در حال اجرا دارد. تعهد و پایبندی به اصول حرفه ای، ارتقاء سطح کیفی و راهبری پروژه ها در قالب سیستمی منسجم راه را برای نیل به اهداف اصلی شرکت هموار نموده است. خدمات مشاوره و انجام مطالعات فنی و اقتصادی، طراحی و مهندسی بیسیک و دیتیل، تحقیق و توسعه در زمینه حل مشکلات، ساخت و نصب و بهره برداری، انجام عملیات اتوماسیون خطوط تولید، انجام عملیات برق و ابزار دقیق، تأمین قطعات یدکی و تجهیزات و بهره برداری کارخانجات فولاد سازی از زمینه­ های تخصصی ما است. با توجه به سیاست­ ها و برنامه ­های بلند مدت شرکت تمرکز ما بر روی تدوین دانش فنی ساخت قطعات، قطع نیاز به واردات تجهیزاتی که تا به حال مشابه داخلی نداشتند و بومی سازی آن­ها قرار گرفت.

مشاوره فنی

شرکت پولاد تجهیز ایرسا با سابقه طولانی در زمینه طراحی کوره قوس الکتریکی و ساخت تجهیزات جانبی خطوط تولید کارخانجات فولاد کشور آماده است تا به عنوان مشاور فنی به فعالان صنعت فولاد خدمت رسانی نمایید.

طراحی تجهیزات

شرکت پولاد تجهیز ایرسا با سابقه طولانی در زمینه طراحی کوره قوس الکتریکی و ساخت تجهیزات جانبی خطوط تولید کارخانجات فولاد کشور آماده است تا در زمینه طراحی تجهیزات به فعالان صنعت فولاد خدمت رسانی نمایید.

تحقیق و توسعه

شرکت پولاد تجهیز ایرسا با سابقه طولانی در زمینه طراحی کوره قوس الکتریکی و ساخت تجهیزات جانبی خطوط تولید کارخانجات فولاد کشور آماده است تا به عنوان مشاور فنی به فعالان صنعت فولاد خدمت رسانی نمایید.

صفحه های اجتماعی ما را دنبال کنید

 

facebook gmail line

 

linkin wechat telegram

 

twitter watsapp yahoomail