شرکت درسا دارو

زمینه فعالیت:

  1. تولید دارو
  2. مکمل تغذیه ای یدوفولیک
  3. تولید دارو های نوترکیب

آدرس شرکت:

آدرس: تهـران محله تیمـوری- بلـوار شهـید صالحی – برج فناوری طرشت- طبقه هشتم

تماس با شرکت:

شماره تماس :  ۵۴۶۱۲۰۰۰ ۰۲۱

درسا دارو

شرکت درسا دارو (سهامی خاص) در سال 1378 با هدف خدمت به نظام سلامت و تولید داروهای مورد نیاز و ضروری کشور با نگرش نوآوری و کیفیت محوری به منظور دسترسی پزشکان و بیماران به مهمترین داروهای مورد نیاز، تاسیس گردید. يكي از بزرگترين افتخارات اين شركت، حاصل تلاش چندین ساله تيم هاي تحقيقاتي درسا دارو با همكاري اساتيد برجسته دانشكده داروسازي دانشگاه علوم پزشكي شهيد بهشتي و صنایع مرتبط، سنتز ماده اولیه دارویی نيتروگليسرين و همچنین تولید انبوه قرص پیوسته رهش نیتروگلیسرین با برند دروکانتین® با بسته بندی منحصر به فرد بلیستر فویل آلومینیومی در سال 1388 و همچنین فرآورده دانش بنیان یدوفولیک® در سال 1395 می باشد. شرکت درسا دارو از معدود شرکت های دارویی می باشد که با رعایت اصول و استانداردهای تولید محصولات دارویی موفق به اخذ گواهی GMP در محصولات دارویی (جامدات عمومی- سوسپانسیون پودر خشک) گردیده است.

وجه تمایز شرکت درسا دارو

تولید گرانول نیتروگلیسرین آماده پرس و نیتروگلیسیرین محلول در اتانول و پروپیلن گلایکول برای مصارف تزریقی و محلول در میگلیول برای تولید پرل زیرزبانی براساس آخرین استاندارد بین المللی PIC/S از سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت از افتخارات این شرکت می باشد. هم اکنون،تعداد محصولات دارویی این شرکت به بیش از 70 قلم در اشکال دارویی قرص، کپسول و پودر برای سوسپانسیون خوراکی رسیده است که با توجه به خط مشی حاکم بر شرکت همچنان رو به افزایش می باشد. همچنین شرکت درسا دارو در سال 1393 پس از طی مراحل متعدد ارزیابی، از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به عنوان شرکت دانش بنیان برگزیده گردید.

تولید قراردادی

مدیران شرکت درسا دارو با تمام توان در خدمت دیگر شرکت های دارویی به منظور تولید محصولات با کیفیت در تراز جهانی می باشند.

تولیدتحت لیسانس

شرکت درسا دارو آماده هرگونه همکاری و تعامل لازم با کلیه شرکت های داروسازی بین المللی دارای دانش فنی درحوزه تولید تحت لیسانس می باشد.

توان صادراتی

شرکت درسـا دارو با داشتن ظرفیت تولید بالا در خطوط جامدات خود که مطابق آخرین استانداردهای لازم و بروز کشور است (GMP grade A) آماده عقد قرارداد برای انجام تولید قراردادی محصولات است و امکان فرمولاسیون و تولید محصولات جامد پیشنهادی شرکتها را هم در برنامه کاری خود دارد.

صفحه های اجتماعی ما را دنبال کنید

 

facebook gmail line

 

linkin wechat telegram

 

twitter watsapp yahoomail